215 ящиків цигарок виявили прикордонники в автоцистерні

На Закарпатті закінчили підрахунок тютюнових виробів, виявлених у газовій автоцистерні. 28 Січня, 2023, 10:30 Україна Переглядів: 278 107,5 тисячі пачок сигарет без марок акцизного збору України ділки намагались потай перемістити до Румунії Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Сигарети прикордонники Мукачівського загону виявили спільно з митниками в пункті пропуску «Дякове» під час огляду вантажівки марки «Мерседес», яка перевозила цистерну для переміщення скрапленого газу, інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

У результаті спільна оглядова група прикордонників та митників дістала із місткості 215 ящиків зі 107,5 тисячами пачок сигарет без марок акцизного збору України, які ділки намагались потай перемістити до Румунії.

За фактом виявлення ознак злочину передбаченого статтею 204 ККУ «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів», оперативники Мукачівського прикордонного загону направили повідомлення до Бюро економічної безпеки у Закарпатській області.

Співробітники БЕБ отримали тютюнові у встановленому законодавством порядку.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни