21 підприємство Прикарпаття зобов’язали знизити споживання електрики майже на 40%

Графіки обмеження споживання електроенергії доведені до кожного підприємства. Підприємства повинні переглянути свої виробничі цикли, щоб дотримуватися графіків. 24 Грудня, 2022, 09:30 Прикарпаття Переглядів: 163 У разі недотримання графіків енергетикам доведеться самостійно обмежувати підприємства в електропостачанні

НЕК «Укренерго» визначило і довело до АТ “Прикарпаттяобленерго” режим споживання електричної потужності, який передбачає зниження споживання електричної потужності на 36% з 8:00 до 23:00 та на 38% з 24:00 до 7:00. Відповідно до цього товариство прийняло рішення в період з 20 грудня 2022 року до 31 січня 2023 року на території області ввести Графіки обмеження споживання електричної потужності, повідомляють “Вікна” з посиланням на “Прикарпаттяобленерго”.

Відповідно до цих вимог до списку потрапило 21 енергомістке підприємство області. Графіки обмеження споживання електроенергії доведені до кожного підприємства. Так, підприємства повинні переглянути свої виробничі цикли, щоб дотримуватися графіків.

У разі їх недотримання енергетикам доведеться самостійно їх обмежувати в електропостачанні, повідомили у пресслужбі “Прикарпаттяобленерго”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни