2,5 млн гривень стягнуть за несвоєчасне постачання кисневих концентраторів до лікарень Івано-Франківщини

Встановлено, що наприкінці травня 2021 року між Департаментом охорони здоров’я обласної державної адміністрації та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про закупівлю медичного обладнання та виробів медичного призначення за державні кошти на 30 млн 300 тис. гривень. 25 Жовтня, 2022, 19:30 Прикарпаття Переглядів: 248 Ілюстроване фото. Прокурори у судовому порядку стягнули з ТзОВ понад 1 млн грн пені та 1,4 млн грн штрафу

Господарський суд Івано-Франківської області задовольнив позов прокурора в інтересах Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА до ТзОВ про стягнення пені та штрафу в сумі 2,5 млн грн за несвоєчасне постачання медичного обладнання, інформує прокуратура Івано-Франківщини.

Встановлено, що наприкінці травня 2021 року між Департаментом охорони здоров’я обласної державної адміністрації та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про закупівлю медичного обладнання та виробів медичного призначення за державні кошти на 30 млн 300 тис. грн. Згідно з договором постачальник мав до кінця червня 2021 року поставити обладнання системи генерації кисню до лікарень області.

Однак, після перерахування коштів постачальник взятих на себе зобов’язань не виконав — товар не доставив та намагався продовжити термін договору до кінця 2021 року. Враховуючи зростання захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 покупець догорів не продовжив та вимагав поставлення товару або повернення коштів, а також пред’явив претензію щодо сплати пені за прострочення постачання. Товар був поставлений у вересні та жовтні 2021 року.  

У зв’язку з цим за затримку постачання кисневих концентраторів прокурори у судовому порядку стягнули з ТзОВ понад 1 млн грн пені та 1,4 млн грн штрафу.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни