15-річний коломиянин здобув “бронзу” чемпіонату Європи з шахів

Коломиянин Юрій Хріновський привіз «бронзу» із чемпіонату Європи з шахів. Це серйозне досягнення — у 15 років бути серед найкращих юних шахістів України та Європи. 14 Червня, 2023, 13:30 Прикарпаття Переглядів: 233 Шахами Юрій займається вже десять років і мріє стати професійним шахістом Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Шахами Юрій Хріновський займається вже десять років. Вважає, що надалі вони стануть його професією. Ось як хлопцю подобається те, що він робить. А розпочинав свій зоряний шлях він під керівництвом Василя Андрусяка — знаного та професійного шахіста, який теж свого часу був чемпіоном України, повідомляють “Вікна” з посиланням на фейсбук-сторінку міського голови Коломиї Богдана Станіславського.

“У Юрія, як і в інших юних коломийських шахістів, попереду велике майбутнє. Головне — мати бажання і можливості, щоб вдосконалювати свої навички. І про друге міська рада та управління спорту постійно дбають. У березні ми повністю оновили шаховий клуб, тож шахісти мають гарне місце для тренувань та покращення своїх умінь”, — написав очільник Коломиї.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни