131 батальйон тероборони Києва просить зброю проти дронів

131 батальйон тероборони Києва просить зброю проти дронів

Фото: в/ч А7297 Бійці 131 батальйону вже отримали позитивний досвід використання антидронової рушниці

Захисники України, що воюють на східному фронті, не мають змоги боротися із ворожими дронами та зазнають через це втрат.

Воїни 131 батальйону тероборони Києва Збройних сил України, які захищали столицю в березні 2022 року, а зараз воюють на східному фронті, просять допомоги у купівлі зброї проти дронів.

“Перше знайомство з дронами в нашому підрозділі почалося ще в березні 2022 року в лісах під Пуща Водицею. Ці підступні маленькі вертольоти зависали над головами, передаючи координати наших позицій. На щастя, до артилерійських розрахунків супротивника було досить далеко, і точність обстрілу була невелика. У Донецькій та Луганській областях ми зіткнулися з іншою картиною: ворожі дрони барражують у небі, передаючи координати спостережних пунктів, ВОПів і РОПів батальйону. Відстань до позицій противника дає змогу ворожим мінометним розрахункам завдавати досить точних ударів. На жаль, ми зазнаємо втрат, не маючи можливості боротися з дронами, і часом заздалегідь посаджений безпілотник зберігає кілька життів одночасно. “Орки” скидають на позиції наших воїнів хімічну зброю, боєприпаси”, – написали представники батальйону до редакції Корреспондент.net.

За словами авторів листа, бійці отримали невеликий досвід використання зброї проти дронів, проте на озброєнні батальйону її немає.

“Бійці 131 батальйону вже отримали позитивний досвід тестування та використання антидронової рушниці, вивівши з ладу ворожу “птаху”. Ми переконалися, що це високотехнологічна, ефективна і терміново необхідна зброя для нашого батальйону. Забезпечити всі підрозділи антидроновими рушницями у нас немає можливості, тому звертаємося до читачів сайту інтернет видання Корреспондент.net за допомогою у придбанні протидронових рушниць, які збережуть життя бійців воїнів 131 батальону”, – пишуть вони.

Експерти рекомендують модель EDM4S (Electronic Drone Mitigation System by NT Service).

В Україні виробляють покращений аналог цієї рушниці ANTIDRON-G6+. Військові підрозділи, які вже отримали такі антидронові рушниці завдяки читачам Кореспондент.net, підтверджують високу ефективність цієї зброї.

Вартість такої рушниці – 540 тис. грн. Кореспондент.net просить усіх небайдужих взяти активну участь у збиранні необхідної суми і таким чином допомогти нашій армії у звільненні України від окупантів.

Збір На ANTIDRON-G6+

Для в/ч А7297 збираємо на антидронову рушницю. Наші військові дуже її потребують.

Ціль: 540 000 гривень

Монобанка

Номер картки банки 5375 4112 0325 1991

131 батальйон тероборони Києва просить зброю проти дронів

   

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни