11-річний каратист з Калуша здобув “золото” інклюзивного чемпіонату світу

Вихованець калуської школи карате переміг у 4th inclusive Wold Championship IKF I-Karate Global, який відбувся в Угорщині. 13 Серпня, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 651 У категорії 11-річного калушанина Андрія Лагойди змагалися 13 учасників

Участь у чемпіонаті світу взяли збірні з України, Ізраїль, Бельгії, Словаччини, Угорщини, Нідерландів, Румунії, Франції, Литви та Індії — всього 128 учасників, інформують “Вікна”.

У категорії 11-річного калушанина Андрія Лагойди змагалися 13 учасників. Минулого року каратист посів четверте місце, а цьогоріч — перше з ката.

Андрій Лагойда — чемпіон Європи та України, багаторазовий призер змагань серед дітей з обмеженими фізичними можливостями. Андрій Лагойда — чемпіон Європи та України, багаторазовий призер змагань серед дітей з обмеженими фізичними можливостями. 

— Тренування перед змаганнями вподовж двох місяців були індивідуальними: тільки він і я, — розповів тренер з карате, засновник спортивного клубу “ОКАМІ” Володимир Сакулич. — Багато давав фізичних вправ, бо м’язи то головне. Тому на тренуванні 100 разів віджимання, прес, спина і присідання — це звичайна справа. Підготовка до такого рівня змагань, як не крути, дуже нудна, це виконання багато разів одного і того ж. Був навіть такий момент, що Андрій, знаючи всю важкість підготовки, хотів залишити карате і не їхати на змагання. Але, дякуючи мамі, він зібрався з силами і тепер святкує перемогу.

Довідка. Ката — ката, «форма» («формальна вправа»), «зразок», «комбінація» — систематизована послідовність групи прийомів у японських бойових мистецтвах, які пов’язані один з одним принципами ведення бою з уявним одним чи декількома противниками.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни