11 країн НАТО зобов’язались передати зброю Україні – Новини України

11 країн НАТО зобов'язались передати зброю Україні - Новини України

Фото: REUTERS

Представники 11 країн НАТО на зустрічі у естонському місті Тапа підтвердили наміри продовжувати підтримку Україну в боротьбі з РФ. Про це йдеться в спільній заяві міністрів оборони Естонії, Великобританії, Польщі, Латвії та Литви і представники Данії, Чехії, Німеччини, Нідерландів, Словаччини та Іспанії. Заява декларує передачу Україні бойових танків, важкої артилерії, систем ППО та боєприпасів.

–  Ми засуджуємо напади Росії, спрямовані на те, щоб тероризувати український народ, в тому числі навмисні напади на цивільне населення та цивільну інфраструктуру, які можуть становлять військові злочини. Ми відкидаємо триваюче порушення Росією суверенітету України, незалежність і територіальну цілісність, а також його незаконні претензії на анексію української території, – йдеться в заяві представників країн.

Польща передасть зенітні установки С-60 та 70 тисяч боєприпасів до них і продовжить постачати 155-мм гаубиці Krab. Данія віддасть Україні всі свої артилерійські установки Caesar. Чехія збільшить виробництво боєприпасів великого калібру, гаубиць та БТРів і передасть їх на потреби ЗСУ. Від Литви наші байці отримають десятки зенітних установок L-70, боєприпаси і два гелікоптери Мі-8.

ОНОВЛЮЄТЬСЯ…

 

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни