100-річна Софія Яківчук виховала двох доньок та дочекалася двох праправнуків

15 лютого відсвяткувала свій 100-літній ювілей жителька Коршівської громади а Прикарпатті Софія Петрівна Яківчук. 16 Лютого, 2023, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 803 Пані Софія сильна духом людина, сповнена оптимізму та щирості Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Софія Петрівна народилась 15 лютого 1923 року в селі Жукотин. Вона виховала двох доньок, чотирьох внуків, п’ятьох правнуків та дочекалася двох праправнуків.

Пані Софія сильна духом людина, сповнена оптимізму та щирості. Вона вміє радіти життю, а невдачі сприймає лише як випробування долі, які потрібно пройти з гідністю.

100 років — це низка історичних подій, 100 років — це довгий і тернистий життєвий шлях із злетами та падіннями, 100 років — це море сліз радості та горя, 100 років — це мільйони хвилин розчарувань і віри у краще майбутнє, 100 років — це ціла епоха, — кажуть земляки Софії Яківчук.

“Нехай час буде текти для вас не квапливо, щоб здоров’я вас не підводило, життєлюбності та оптимізму ніколи не бракувало, а близькі люди радували вас своєю турботою та увагою”, — линуть вітання ювілярці Коршівської громади.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни