100-річна калуська церква просить прийти і помолитися за мир в Україні

У п’ятницю, 25 березня, Папа Римський Франциск очолить богослужіння у базиліці Святого Петра, під час якого оголосить молитву про посвячення України та росії Непорочному Серцю Марії.

24 Березня,
2022,
17:00
Калуш

Переглядів: 425


Священнослужителі храму щодня благословляють захисників України

Одночасно з молитвою у Римі такий самий обряд відбуватиметься на місця об’явлення Діви Марії у португальському місті Фатімі. Здійснювати його буде кардинал Конрад Краєвський, який нещодавно побував в Україні.

Доєднається до молитви і храм Святого Архистратига Михаїла УГКЦ у Калуші. Настоятель церкви о. Іван Бігун закликає парафіян у цей день звернутися до Бога та прийти до храму, інформують “Вікна”.

Зокрема, о 17.00 відбудеться Хресна Дорога, о 18.00 — Акафіст до Пресвятої Богородиці та  19.30 — Акт посвяти України та росії Непорочному Серцю Марії.

За словами о. Івана Бігуна, зараз сформувалося два фронти — бойовий і духовний. Тому з початку війни у церкві Святого Архистратига Михаїла УГКЦ щоденно проводиться Служба Божа за мир в Україні. Окрім того, священнослужителі храму щодня у калуському військкомату благословляють захисників України.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни