10 волонтерів Калуської громади нагороджені відзнакою Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного

Про це повідомив на Фейсбук–сторінці міський голова Андрій Найда. 26 Січня, 2023, 19:00 Калуш Переглядів: 466 Нагороду отримала дружина “Граніта”, Володимира Ратнова, офіцера, командира танкового взводу Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

«Наша громада, перебуваючи на тилових позиціях, з початку повномасштабного вторгнення російського окупанта робить все можливе для наближення нашої Перемоги. Калуська волонтерська команда, насправді, дуже багаточисельна. І кожен робить особистий внесок на підтримку ЗСУ. Сьогодні мав за честь найактивнішим передати відзнаки від головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного», — зазначив Андрій Найда. 

Почесним нагрудним знаком «За сприяння війську» нагороджені: Мирослав Дороцький, Ігор Біць, Руслан Стасів, Василь Кравчук, о. Федір Мороз, Наталія Ратнова, Назар Волощак, Олег Дрогомирецький, Марія Стасюк, Василь Лазар.

За словами міського голови, це лише частина величезної когорти тих, хто усіма силами й способами допомогає нашим захисникам та веде активну волонтерську діяльність в умовах воєнного стану. Адже всі об’єднані не тільки бажанням якнайшвидшої перемоги, а й спільними справами.

«У згуртованості наша сила та незламність! Щира подяка кожному за витримку, підтримку, «бойовий» дух!Працюємо всі заради якнайшвидшої перемоги!» —ідеться в повідомленні

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни