10-річна Вікторія Колобейчук презентувала кавер “Я повернусь додому”

До річниці повномасштабного вторгнення юна артистка з Франківщини Вікторія Колобейчук представила нову відеороботу. Це кавер на відому пісню “Я повернусь додому”, пісню про долю українців, які через війну опинились далеко від рідного дому. 24 Лютого, 2023, 18:30 Прикарпаття Переглядів: 183 Вікторія Колобейчук вірить, що 2023 рік стане роком Перемоги Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

В роботі дівчинка згадала про трагічні події, які відбуваються в Україні вже 365 днів. І заспівала про мрію українців, яких війна розлучила з батьківщиною.

Я повернусь додому” — це один з головних девізів 2023 року, бо всі ми віримо, що цей рік стане переможним. І кожен повернеться додому”, — розповідає про свою роботу маленька виконавиця.

Юна співачка часто бере участь в конкурсах та фестивалях, а також виступає на концертах в Івано-Франківську та області, в тому числі і благодійних.

У творчому доробку Вікторії є декілька авторських пісень та відомі українські пісні оброблені в сучасному аранжуванні.

Зараз творча діяльність Віки, як і всіх українських артистів, трохи сповільнила темп, проте маленька виконавиця продовжує і далі ділитися своєю творчістю.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни